Wysyłka

Tylko sprawdzone firmy kurierskie


Dzięki współpracy z renomowanymi firmami kurierskimi możemy maksymalnie skrócić czas realizacji dostawy oraz zapewnić najwyższą ochronę wysyłanych towarów.

Zabezpieczenie przesyłki


 W trosce o bezpieczeństwo Państwa zamówienia przesyłki są ubezpieczone.

Wszystkie meble są zapakowane i zabezpieczone w sposób odpowiedni dla transportu „drobnicowego” realizowanego przez firmy kurierskie.

Państwa zamówienie zostanie wysłane:

Jako „paczka” – dla konsol,  szafek nocnych, stolików kawowych, niedużych komód oraz artykułów dekoracyjnych. Dostawa pod drzwi.

Jako „paleta”-  dla pozostałych towarów, które nie mogą być wysłane jako paczka lub dla zamówień składających się z większej ilości produktów. Dostawa nie obejmuje wniesienia.

dostawa_wniesienie_1.png
Dostawa z usługą wniesienia-  dla towarów, które nie mogą być wysłane jako paczka lub dla zamówień składających się z większej ilości produktów. Dostawa obejmuje usługę wniesienia. Szacowany czas dostawy wynosi od 3 do 5 dni roboczych.

clock.svg

Szybka wysyłka


Produkty wysyłamy w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności lub od złożenia zamówienia z metodą płatności za pobraniem. Dla produktów na specjalne zamówienie termin dostawy wynosi średnio 4-6 tygodni. Przy każdym produkcie znajduje się informacja o terminie dostawy.

Powiadomienie i monitorowanie przesyłki


Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo ( na podany w zamówieniu adres e-mail ) potwierdzenie przyjęcia do realizacji. Po wysłaniu zamówienia zostanie wysłany link pod którym można śledzić status realizacji dostawy.

Odbiór w siedzibie firmy


Istnieje możliwość odbioru zamówienia w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 – 16.00. 


Prosimy o wcześniejsze umówienie odbioru. 

W razie pytań prosimy o kontakt:
tel.: +48 728 318 286 lub +48 91 483 72 70 
e-mail: sklep@patiomeble.eu


Showroom i magazyn

ul. Dobropole 4
70-892 Szczecin
Otwarte: pon-pt 8:00-16:00


+48 91 483 72 70
+48 728 318 286

e-mail:
sklep@patiomeble.eu

PayU
Płatność za pobraniem
Wysyłka 24h
Bezpłatna dostawa